İstanbul Veteriner Hekimler Odası 1954 yılında yürürlüğe giren 6343 sayılı yasa ile kurulmuş kamu kurumu niteliğinde tüzel kişiliğe sahip, Anayasal, bir Meslek kuruluştur.

Web sitemiz içerisinde yayınlanan, her türlü bilgi, belge, tasarım, görsel, ürün tanıtımı, yazı, açıklama, ve sair her türlü yayının tüm hakları site sahibine ait olup, ilgili yasa ve yönetmeliklerle koruma altındadır. Hak sahiplerinden izin almadan Web sitesindeki hiçbir yayının kısmen veya tamamen yayınlanması, kopyalanması, atıfta bulunulması ve sair herhangi bir şekilde hukuka aykırı olarak kullanılması ve işlemlere konu edilmesi yasaktır. atıfta bulunulması vesaire yasaktır.

Web sitemiz; aidat borçlarının sitem üzerinden online ödenebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Sitemiz içeriğinde, yasaların ve teknolojinin elverdiği ölçüde, güncel ve yaygın güvenlik önlemleri alınmıştır. Bu önlemler, teknolojik gelişmelere göre düzenli olarak güncellenmektedir.

Ancak; müşterilerimiz, bu önlemlerin yüzde yüz güvenlik sağlamadığını ve temin etmediğini de bilmek ve dikkate almak durumundadırlar.

Ayrıca, her müşterimiz kendi internet bağlantısının ve bilgisayarının veya iletişim cihazının güvenlik önlemlerini almalı, bilgilerini hiçbir şekilde başka kişilerle paylaşmamalı, şifrelerini düzenli olarak değiştirmeli, güncel ve yasal güvenlik duvarlarını ve programlarını yüklemeli ve bunları düzenli olarak güncellemelidir. Müşterilerimiz, alışverişlerden önce, mümkün mertebe bilgisayarlarında düzenli virüs taraması da yaptırmalıdır.

Web sitemiz üzerinden alışveriş yapan müşterilerimiz tarafından verilen her türlü şahsi bilgiler, kredi kartı bilgileri, mali ve diğer bilgiler, sadece yapılan aidat ödemesi ile ilgili olarak kullanılmaktadır. Bu bilgiler hiçbir şekilde üçüncü kişi ya da kurumlarla paylaşılmamaktadır. Özellikle kredi kartı bilgileri, ilgili kurum dışında hiç kimse tarafından görülmemekte, online iletişim dışında başka bir iletişim vasıtası ile de kullanılmamaktadır. Bu durumun istisnası, sadece yasal zorunluluklar veya mahkeme kararlarıdır. Müşterilerimizin bilgilerinin bunun dışında hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmayacağını ve kendi talepleri dışında kullanılmayacağını taahhüt ediyoruz.

Web sitemiz üzerinden yapılan e-ticarette kullanılan kredi kartı bilgileri, kendi güvenlik sistemlerimizin yanında ilgili bankaların güvenlik sistemleri ile de korunmaktadır. İlgili bankalar, kredi kartlarının güvenliği için uyguladıkları en güncel ve güçlü koruma duvarlarını web sitemizdeki alışverişlerdeki kullanımlar için de uygulamaktadırlar.

Web sitemizin adresi www.ivho.org.tr dir. Sitenin kullanılması sırasında ekranın ilgili yerlerinde erişimin bu siteye olduğuna her kullanımda dikkat edilmelidir. İşlemler sırasında bilinmeyen siteler ya da reklamlarla karşılaşıldığında, işlemlere derhal son verilmeli, çalışılan bankaya bilgi verilmelidir.

İş bu sözleşme, Web sitemizde yayınlandığı tarih ve saatten itibaren yürürlüğe girer.